LECO N-TYPETeknoloji Selilè
Teknoloji Selil Mwatye Koupe SMBB
Selil BifasyalTeknoloji Modil
Ekselan pèfòmans Anti-PID ki ba LID
Mwens efè lonbraj pwen cho
Pi gwo puisans, pi ba BOS ak LCOE
● ISO9001:2015 SMQ
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Sistèm Sekirite ak Sante (STSJ)
● Kalite estanda IEC61215/IEC61730
● Tès Sèl/Bwouya/Amonyak IEC61701/IEC62716
| Selil Solè | Mono tip N |
| Kantite Selil | 132 (6x20) |
| Dimansyon | 2382 x 1134 x 33mm |
| Pwa | 33.8kg |
| Vit Devan / Dèyè | Vè semi-tanpere kouvri ak 2.0mm |
| Ankadreman | Alyaj aliminyòm anodize (ranfòse pou gwo chaj opsyonèl) |
| Bwat Jonksyon | Pwoteksyon IP68 (3 dyòd bypass) |
| Kab Sòti | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Longè a ka Customized | |
| Konektè | Konpatib ak Mc4 |
| Tès chaj mekanik | Devan 5400Pa / Dèyè 2400Pa |
| KLAS PUISANS | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Puisans maksimòm (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Vòltaj Sikwi Ouvè (Voc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Kouran Kout Sikwi (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Vòltaj nan puisans maksimòm (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Pouvwa Maksimòm Kouran (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| EFIKASITE MODIL (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Iradans 1000W/m², tanperati selil 25°C, AM1.5G NMOT: Iradyans 800W/m², tanperati anbyen 20°C, vitès van 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Gen dèyè | Paramèt | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Puisans maksimòm (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Efikasite Modil STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Puisans maksimòm (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Efikasite Modil STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Puisans Maksimòm (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Efikasite Modil STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Kontenè | 40'HQ |
| Moso pa palèt | 34 |
| Palèt pou chak kontenè | 20 |
| Moso pou chak veso | 680 |
| Tanperati Modil Operasyonèl | -40℃ pou rive nan +85℃ |
| Vòltaj Sistèm Maksimòm | 1500 DC (IEC) |
| Maksimòm Evalyasyon Fuzib Seri | 30A |
| Tolerans pouvwa | 0/+5W |
| Tanperati Operasyon Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koyefisyan Tanperati Pmax la | -0.29%/℃ |
| Koyefisyan Tanperati VOC la | -0.25%/℃ |
| Koyefisyan Tanperati Isc la | +0.045%/℃ |
Konpayi Teknoloji Solè ALife, Ltd.
Telefòn/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imèl: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Lachin
www.alifesolar.com