| PWOJÈ ELEKTRIK | PARAMÈT | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Pouvwa maksimòm | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Vòltaj fonksyònman optimal | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Kouran fonksyònman optimal | Enp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Vòltaj sikwi ouvè | Vok(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Kouran kous sikwi | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Ranje tanperati fonksyònman modil la | ℃ | -40℃ ~ +85℃ | |||
| Vòltaj sistèm maksimòm | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maksimòm kouran fuzib | A | 25 | |||
| Ranje tolerans pouvwa | % | 0~+3% | |||
| *STC (Sikonstans tès estanda): Iradyasyon frontal 1000W/m², Tanperati selilè 25℃, Espèk AM1.5. | |||||
| Tanperati fonksyònman nominal selil la | VOC | ℃ | 44℃±2℃ |
| Koyefisyan tanperati maksimòm pouvwa | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Koyefisyan tanperati vòltaj sikwi ouvè | Vok | %/℃ | -0.24 |
| Koyefisyan tanperati kouran kous kout | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Nivo sekirite | Klas II |
| Garanti pwodwi | 12 ane eksperyans nan materyèl pwodwi ak teknoloji |
| Garanti pouvwa | 25 ane pwodiksyon pouvwa lineyè |
| *Atenyasyon an nan premye ane a se 2%. Apati ane apre a, bès anyèl la mwens pase 0.5%. Pouvwa modil la pa mwens pase 80% nan 25yèm ane a. | |
| Kalite selil | Selil TOPCon 182 × 91mm |
| Aranjman selilè | 144 moso (12×12) |
| Gwosè modil | 2260x1219x2.7mm |
| Pwa modil | 7.44kg |
| Bwat koneksyon | Evalyasyon bwat IP68 |
| Kab sòti | 4mm², longè nèt kab 500mm. Longè kab la ka Customized |
| Kalite konektè | Konpatibilite MC4 |
| Ankadreman | Pa disponib |
| Chaj estatik devan (presyon nèj) | 5400Pa |
| Chaj estatik dèyè (presyon van) | 2400Pa |
| Transpò | Kamyon platfòm 13m | Kamyon platfòm 17.5 mèt | Kontenè 20'C | Kontenè 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Gwosè | 13m | 17.5 mèt | 20'C | 40'C |
| Palèt | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Moso/Palèt | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Total moso | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Gwosè anbalaj (palèt) | 2320 * 1110 * 1400mm | |||
| Puisans maksimòm (W) | Efikasite Konvèsyon | Pwa | Garanti pwodwi | Garanti pouvwa | Gwosè Modil yo | Aranjman Selilè |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ane | 25 ane | 2260x1219x2.7mm | 144 moso (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ane | 25 ane | 2260x1110x2.7mm | 132 moso (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ane | 25 ane | 2260x1020x2.7mm | 120 moso (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ane | 25 ane | 2260x918x2.7mm | 108 moso (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ane | 25 ane | 2260x825x2.7mm | 96 moso (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ane | 25 ane | 2260x735x2.7mm | 84 moso (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ane | 25 ane | 2260x644x2.7mm | 72 moso (6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ane | 25 ane | 1545x425x2.7mm | 72 moso (6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ane | 25 ane | 1150x927x2.7mm | 54 moso (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12 ane | 25 ane | 1750x1150x2.7mm | 80 moso (8x10) |
Konpayi Teknoloji Solè ALife, Ltd.
Telefòn/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imèl: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Lachin
www.alifesolar.com