LECO N-TYPETeknoloji Selilè
Teknoloji Selil Mwatye Koupe SMBB
Selil BifasyalTeknoloji Modil
Ekselan pèfòmans Anti-PID ki ba LID
Mwens efè lonbraj pwen cho
Pi gwo puisans, pi ba BOS ak LCOE
● ISO9001:2015 SMQ
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Sistèm Sekirite ak Sante (STSJ)
● Kalite estanda IEC61215/IEC61730
● Tès Sèl/Bwouya/Amonyak IEC61701/IEC62716
| Selil Solè | Mono tip N |
| Kantite Selil | 156 (6x26) |
| Dimansyon | 2465 x 1134 x 33mm |
| Pwa | 34.8kg |
| Vit Devan / Dèyè | Vè semi-tanpere kouvri ak 2.0mm |
| Ankadreman | Alyaj aliminyòm anodize (ranfòse pou gwo chaj opsyonèl) |
| Bwat Jonksyon | Pwoteksyon IP68 (3 dyòd bypass) |
| Kab Sòti | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Longè a ka Customized | |
| Konektè | Konpatib ak Mc4 |
| Tès chaj mekanik | Devan 5400Pa / Dèyè 2400Pa |
| KLAS PUISANS | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Puisans maksimòm (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Vòltaj Sikwi Ouvè (Voc) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Kouran Kout Sikwi (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Vòltaj nan puisans maksimòm (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Pouvwa Maksimòm Kouran (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| EFIKASITE MODIL (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| STC: Iradans 1000W/m², tanperati selil 25°C, AM1.5G NMOT: Iradyans 800W/m², tanperati anbyen 20°C, vitès van 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Gen dèyè | Paramèt | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Puisans maksimòm (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Efikasite Modil STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Puisans maksimòm (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Efikasite Modil STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Puisans Maksimòm (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Efikasite Modil STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Kontenè | 40'HQ |
| Moso pa palèt | 34 |
| Palèt pou chak kontenè | 16 |
| Moso pou chak veso | 544 |
| Tanperati Modil Operasyonèl | -40℃ pou rive nan +85℃ |
| Vòltaj Sistèm Maksimòm | 1500 DC (IEC) |
| Maksimòm Evalyasyon Fuzib Seri | 30A |
| Tolerans pouvwa | 0/+5W |
| Tanperati Operasyon Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koyefisyan Tanperati Pmax la | -0.29%/℃ |
| Koyefisyan Tanperati VOC la | -0.25%/℃ |
| Koyefisyan Tanperati Isc la | +0.045%/℃ |
Konpayi Teknoloji Solè ALife, Ltd.
Telefòn/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imèl: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Lachin
www.alifesolar.com