LECO N-TYPETeknoloji Selilè
Teknoloji Selil Mwatye Koupe SMBB
Teknoloji Modil Selil Bifasyal
Ekselan pèfòmans Anti-PID ki ba LID
Mwens efè lonbraj pwen cho
Pi gwo puisans, pi ba BOS ak LCOE
● ISO9001:2015 SMQ
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Sistèm Sekirite ak Sante (STSJ)
● Kalite estanda IEC61215/IEC61730
● Tès Sèl/Bwouya/Amonyak IEC61701/IEC62716
| Selil Solè | Mono tip N |
| Kantite Selil | 96 (6x16) |
| Dimansyon | 1762 x 1134 x 30mm |
| Pwa | 24.0kg |
| Vit Devan | Vè semi-tanpere kouvri ak 2.0mm |
| Ankadreman | Alyaj aliminyòm anodize (ranfòse pou gwo chaj opsyonèl) |
| Bwat Jonksyon | Pwoteksyon IP68 (3 dyòd bypass) |
| Kab Sòti | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Longè a ka Customized | |
| Konektè | Konpatib ak Mc4 |
| Tès chaj mekanik | Devan 5400Pa / Dèyè 2400Pa |
| KLAS PUISANS | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Puisans maksimòm (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Vòltaj Sikwi Ouvè (Voc) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Kouran Kout Sikwi (Isc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Vòltaj nan puisans maksimòm (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Pouvwa Maksimòm Kouran (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| EFIKASITE MODIL (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.77% | |||||
| STC: Iradans 1000W/m², tanperati selil 25°C, AM1.5G NMOT: Iradyans 800W/m², tanperati anbyen 20°C, vitès van 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Gen dèyè | Paramèt | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Puisans maksimòm (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| Efikasite Modil STC (%) | 22.86% | 23.12% | 23.38% | 23.65% | 23.91% | |
| 15% | Puisans maksimòm (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| Efikasite Modil STC (%) | 25.04% | 25.32% | 25.61% | 25.90% | 26.19% | |
| 25% | Puisans Maksimòm (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| Efikasite Modil STC (%) | 27.21% | 27.53% | 27.84% | 28.15% | 28.46% |
| Kontenè | 40'HQ |
| Moso pa palèt | 36 |
| Palèt pou chak kontenè | 26 |
| Moso pou chak veso | 936 |
| Tanperati Modil Operasyonèl | -40℃ pou rive nan +85℃ |
| Vòltaj Sistèm Maksimòm | 1500 DC (IEC) |
| Maksimòm Evalyasyon Fuzib Seri | 30A |
| Tolerans pouvwa | 0/+5W |
| Tanperati Operasyon Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koyefisyan Tanperati Pmax la | -0.29%/℃ |
| Koyefisyan Tanperati VOC la | -0.25%/℃ |
| Koyefisyan Tanperati Isc la | +0.045%/℃ |
Konpayi Teknoloji Solè ALife, Ltd.
Telefòn/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imèl: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Lachin
www.alifesolar.com