LECO N-TYPETeknoloji Selilè
Teknoloji Selil Mwatye Koupe SMBB
Teknoloji SMBB yo
Ekselan pèfòmans Anti-PID ki ba LID
Mwens efè lonbraj pwen cho
Pi gwo puisans, pi ba BOS ak LCOE
● ISO9001:2015 SMQ
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Sistèm Sekirite ak Sante (STSJ)
● Kalite estanda IEC61215/IEC61730
● Tès Sèl/Bwouya/Amonyak IEC61701/IEC62716
| Selil Solè | Mono tip N |
| Kantite Selil | 96 (6x16) |
| Dimansyon | 1762 x 1134 x 30mm |
| Pwa | 21.0kg |
| Vit Devan | Vè apeze kouvri ak 3.2mm |
| Ankadreman | Alyaj aliminyòm anodize (ranfòse pou gwo chaj opsyonèl) |
| Bwat Jonksyon | Pwoteksyon IP68 (3 dyòd bypass) |
| Kab Sòti | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Longè a ka Customized | |
| Konektè | Konpatib ak Mc4 |
| Tès chaj mekanik | Devan 5400Pa / Dèyè 2400Pa |
| KLAS PUISANS | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Puisans maksimòm (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Vòltaj Sikwi Ouvè (Voc) | 34.71V | 32.54V | 34.96V | 32.78V | 35.20V | 33.03V | 35.43V | 33.28V | 35.67V | 33.52V |
| Kouran Kout Sikwi (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Vòltaj nan puisans maksimòm (Vmpp) | 29.35V | 27.50V | 29.57V | 27.72V | 29.79V | 27.95V | 30.00V | 28.17V | 30.21V | 28.39V |
| Pouvwa Maksimòm Kouran (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| EFIKASITE MODIL (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.65% | |||||
| STC: Iradans 1000W/m², tanperati selil 25°C, AM1.5G NMOT: Iradyans 800W/m², tanperati anbyen 20°C, vitès van 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Kontenè | 40'HQ |
| Moso pa palèt | 36 |
| Palèt pou chak kontenè | 26 |
| Moso pou chak veso | 936 |
| Tanperati Modil Operasyonèl | -40℃ pou rive nan +85℃ |
| Vòltaj Sistèm Maksimòm | 1500 DC (IEC) |
| Maksimòm Evalyasyon Fuzib Seri | 30A |
| Tolerans pouvwa | 0/+5W |
| Tanperati Operasyon Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koyefisyan Tanperati Pmax la | -0.29%/℃ |
| Koyefisyan Tanperati VOC la | -0.25%/℃ |
| Koyefisyan Tanperati Isc la | +0.045%/℃ |
Konpayi Teknoloji Solè ALife, Ltd.
Telefòn/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imèl: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Lachin
www.alifesolar.com