LECO N-TYPETeknoloji Selilè
Teknoloji Selil Mwatye Koupe SMBB
Selil BifasyalTeknoloji Modil
Ekselan pèfòmans Anti-PID ki ba LID
Mwens efè lonbraj pwen cho
Pi gwo puisans, pi ba BOS ak LCOE
● ISO9001:2015 SMQ
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Sistèm Sekirite ak Sante (STSJ)
● Kalite estanda IEC61215/IEC61730
● Tès Sèl/Bwouya/Amonyak IEC61701/IEC62716
| Selil Solè | Mono tip N |
| Kantite Selil | 120 (6x20) |
| Dimansyon | 2172 x 1303 x 35mm |
| Pwa | 35.0kg |
| Vit Devan / Dèyè | Vè semi-tanpere kouvri ak 2.0mm |
| Ankadreman | Alyaj aliminyòm anodize (ranfòse pou gwo chaj opsyonèl) |
| Bwat Jonksyon | Pwoteksyon IP68 (3 dyòd bypass) |
| Kab Sòti | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Longè a ka Customized | |
| Konektè | Konpatib ak Mc4 |
| Tès chaj mekanik | Devan 5400Pa / Dèyè 2400Pa |
| KLAS PUISANS | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Puisans maksimòm (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Vòltaj Sikwi Ouvè (Voc) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Kouran Kout Sikwi (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Vòltaj nan puisans maksimòm (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Pouvwa Maksimòm Kouran (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| EFIKASITE MODIL (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
STC: Iradans 1000W/m², tanperati selil 25ºC, AM1.5G
NMOT: Iradyans 800W/m², tanperati anbyen 20ºC, vitès van 1m/s, AM1.5G
| Gen dèyè | Paramèt | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Puisans maksimòm (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Efikasite Modil STC (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23.74% | |
| 15% | Puisans maksimòm (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Efikasite Modil STC (%) | 25.19% | 25.40% | 25.60% | 25.80% | 26.01% | |
| 25% | Puisans Maksimòm (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Efikasite Modil STC (%) | 27.38% | 27.60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Kontenè | 40'HQ |
| Moso pa palèt | 32 |
| Palèt pou chak kontenè | 18 |
| Moso pou chak veso | 576 |
| Tanperati Modil Operasyonèl | -40℃ pou rive nan +85℃ |
| Vòltaj Sistèm Maksimòm | 1500 DC (IEC) |
| Maksimòm Evalyasyon Fuzib Seri | 35A |
| Tolerans pouvwa | 0/+5W |
| Tanperati Operasyon Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koyefisyan Tanperati Pmax la | -0.30%/℃ |
| Koyefisyan Tanperati VOC la | -0.24%/℃ |
| Koyefisyan Tanperati Isc la | +0.04%/℃ |
Konpayi Teknoloji Solè ALife, Ltd.
Telefòn/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imèl: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Lachin
www.alifesolar.com