LECO N-TYPETeknoloji Selilè
Teknoloji Selil Mwatye Koupe SMBB
Selil BifasyalTeknoloji Modil
Ekselan pèfòmans Anti-PID ki ba LID
Mwens efè lonbraj pwen cho
Pi gwo puisans, pi ba BOS ak LCOE
● ISO9001:2015 SMQ
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Sistèm Sekirite ak Sante (STSJ)
● Kalite estanda IEC61215/IEC61730
● Tès Sèl/Bwouya/Amonyak IEC61701/IEC62716
| Selil Solè | Mono tip N |
| Kantite Selil | 132 (6x22) |
| Dimansyon | 2384 x 1303 x 35mm |
| Pwa | 38.5kg |
| Vit Devan / Dèyè | Vè semi-tanpere kouvri ak 2.0mm |
| Ankadreman | Alyaj aliminyòm anodize (ranfòse pou gwo chaj opsyonèl) |
| Bwat Jonksyon | Pwoteksyon IP68 (3 dyòd bypass) |
| Kab Sòti | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Longè a ka Customized | |
| Konektè | Konpatib ak Mc4 |
| Tès chaj mekanik | Devan 5400Pa / Dèyè 2400Pa |
| KLAS PUISANS | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Puisans maksimòm (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Vòltaj Sikwi Ouvè (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Kouran Kout Sikwi (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Vòltaj nan puisans maksimòm (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Pouvwa Maksimòm Kouran (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| EFIKASITE MODIL (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Iradans 1000W/m², tanperati selil 25°C, AM1.5G NMOT: Iradyans 800W/m², tanperati anbyen 20°C, vitès van 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Gen dèyè | Paramèt | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Puisans maksimòm (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Efikasite Modil STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Puisans maksimòm (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Efikasite Modil STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Puisans Maksimòm (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Efikasite Modil STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Kontenè | 40'HQ |
| Moso pa palèt | 32 |
| Palèt pou chak kontenè | 18 |
| Moso pou chak veso | 576 |
| Tanperati Modil Operasyonèl | -40℃ pou rive nan +85℃ |
| Vòltaj Sistèm Maksimòm | 1500 DC (IEC) |
| Maksimòm Evalyasyon Fuzib Seri | 35A |
| Tolerans pouvwa | 0/+5W |
| Tanperati Operasyon Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koyefisyan Tanperati Pmax la | -0.30%/℃ |
| Koyefisyan Tanperati VOC la | -0.24%/℃ |
| Koyefisyan Tanperati Isc la | +0.04%/℃ |
Konpayi Teknoloji Solè ALife, Ltd.
Telefòn/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imèl: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Lachin
www.alifesolar.com