LECO N-TYPETeknoloji Selilè
Teknoloji Selil Mwatye Koupe SMBB
Selil BifasyalTeknoloji Modil
Ekselan pèfòmans Anti-PID ki ba LID
Mwens efè lonbraj pwen cho
Pi gwo puisans, pi ba BOS ak LCOE
● ISO9001:2015 SMQ
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 Sistèm Sekirite ak Sante (STSJ)
● Kalite estanda IEC61215/IEC61730
● Tès Sèl/Bwouya/Amonyak IEC61701/IEC62716
| Selil Solè | Mono tip N |
| Kantite Selil | 144 (6x24) |
| Dimansyon | 2278 x 1134 x 30mm |
| Pwa | 31.5kg |
| Vit Devan / Dèyè | Vè semi-tanpere kouvri ak 2.0mm |
| Ankadreman | Alyaj aliminyòm anodize (ranfòse pou gwo chaj opsyonèl) |
| Bwat Jonksyon | Pwoteksyon IP68 (3 dyòd bypass) |
| Kab Sòti | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Longè a ka Customized | |
| Konektè | Konpatib ak Mc4 |
| Tès chaj mekanik | Devan 5400Pa / Dèyè 2400Pa |
| KLAS PUISANS | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Puisans maksimòm (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Vòltaj Sikwi Ouvè (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Kouran Kout Sikwi (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Vòltaj nan puisans maksimòm (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Pouvwa Maksimòm Kouran (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| EFIKASITE MODIL (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
STC: Iradans 1000W/m², tanperati selil 25ºC, AM1.5G
NMOT: Iradyans 800W/m², tanperati anbyen 20ºC, vitès van 1m/s, AM1.5G
| Gen dèyè | Paramèt | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Puisans maksimòm (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Efikasite Modil STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Puisans maksimòm (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Efikasite Modil STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Puisans Maksimòm (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Efikasite Modil STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Kontenè | 20'GP | 40'HQ |
| Moso pa palèt | 36 | 36 |
| Palèt pou chak kontenè | 5 | 20 |
| Moso pou chak veso | 180 | 720 |
| Tanperati Modil Operasyonèl | -40℃ pou rive nan +85℃ |
| Vòltaj Sistèm Maksimòm | 1500 DC (IEC) |
| Maksimòm Evalyasyon Fuzib Seri | 30A |
| Tolerans pouvwa | 0/+5W |
| Tanperati Operasyon Nominal (NMOT) | 45±2℃ |
| Koyefisyan Tanperati Pmax la | -0.29%/℃ |
| Koyefisyan Tanperati VOC la | -0.25%/℃ |
| Koyefisyan Tanperati Isc la | +0.045%/℃ |
Konpayi Teknoloji Solè ALife, Ltd.
Telefòn/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imèl: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Lachin
www.alifesolar.com